Лариса спечели Купата на Гърция след 2:1 над ПАО

Отборът на Лариса победи с 2:1 Панатинайкос във финала за Купата на Гърция и грабна трофея. До този момент клубът бе печелил само веднъж турнира за държавната купа на Гърция, като това стана през 1985 година

Публикувано в  21:13 ч. 05.05.2007 г.

Отборът на Лариса победи с 2:1 Панатинайкос във финала за Купата на Гърция и грабна трофея. До този момент клубът бе печелил само веднъж турнира за държавната купа на Гърция, като това стана през 1985 година. Финалът се игра на стадион „Пантесалико” в пристанищния град Волос. Отборът на Геореос Донис поведе още в 3-ата минута чрез своя словашки нападател Йозеф Козлей. Лариса не успя да удържи крехкия си аванс до почивката, като Панатинайкос изравни в самия край на първата част от дузпа, реализирана от Пападополус. 8 минути преди края на второто редовното време габонецът Анри Антшуе вкара победния гол и донесе купата на своя тим.