Купа на Франция: Лил отстрани драматично Нант с 3:2 след дузпи

Отборът на Руди Гарсия се класира за четвъртфиналите

Снимки: БГНЕС
Публикувано в  14:21 ч. 03.02.2011 г.

Във Франция отборът на Лил се класира за четвъртфиналите на турнира за Купата на страната, след като отстрани Нант след изпълнение на дузпи. В редовното време срещата завърши 1:1.

Джорджевич даде аванс на гостите в 19-ата минута, а Еден Хазард изравни в края на първата част. При изпълнението на наказателни удари домакините от Лил спечелиха с 3:2.

Така отборът на Руди Гарсия продължава борбата на три фронта, след като води в класирането на френското първенство, ще играе четвъртфинал за Купата на страната и участва в турнира Лига Европа.