Кьолн завърши наравно 1:1 като домакин с Арминия Билефелд

Играчите на Кристоф Даум вече шест поредни мача нямат загуба

Публикувано в  10:42 ч. 28.02.2009 г.

Кьолн завърши наравно 1:1 като домакин с Арминия Билефелд в първа среща от 22-ия кръг на германската Бундеслига. След сензацията, която направи в изминалия кръг с победата над  Байерн Мюнхен с 2:1 като гост, съставът на треньора Кристоф Даум вече шест поредни мача няма загуба.

Португалецът Армандо Петит в 14-та минута изведе домакините напред в резултата, но още преди почивката Кристофър Катонго изравни. Всички опити на Кьолн да стигне до трите точки през втората част на мача бяха безуспешни.

Останалите срещи от 22-ия кръг в Бундеслигата ще се играят по-късно днес и в неделя.