Димитър Рангелов носи победа на Страсбург с два гола

Българинът Димитър Рангелов отбеляза два гола и по този начин помогна за победата на Страсбург с 4:2 като гост на Шатору в мач от турнира за Купата на Франция

Публикувано в  00:17 ч. 23.08.2006 г.

Българинът Димитър Рангелов отбеляза два гола и по този начин помогна за победата на Страсбург с 4:2 като гост на Шатору в мач от турнира за Купата на Франция. Бившият капитан на младежкия ни национален отбор започна като титуляр и се отблагодари за доверието на треньора си Жан-Пиер Папен по чудесен начин. Двубоят започне зле за Рангелов и съотборниците му, защото домакините откриха още в 4-ата минута. В 36-ата обаче Митко изравни, реализирайки първия си гол след трансфера във Франция. През втората част Страсбург набързо поведе с 3:1. В 53-ата минута се разписа Локатели, а само две минути по-късно Рангелов отново попадна в прегръдките на съотборниците си след като вкара от дузпа. До края двата отбора си размениха по още един гол за крайното 2:4.
В друг мач от същия етап на турнира Гренобъл с Христо Янев загуби с 0:3 от Монпелие и отпадна.