Чавдар Янков игра едно полувреме за 3:3 срещу Наполи

Българският национал Чавдар Янков игра едно полувреме за Хановер в контролата срещу италианския Наполи

Публикувано в  06:18 ч. 28.07.2006 г.
Българският национал Чавдар Янков игра едно полувреме за Хановер в контролата срещу италианския Наполи. Двубоят, който се игра пред около 800 зрители в Кернтен (Австрия), завърши наравно 3:3, а Чак бе на терена до почивката, когато резултатът бе 2:1. Хашемиан изведе немския тим напред в резултата в 11-ата минута, а малко по-късно Де Зерби изравни. Хущи се разписа от дузпа в 18-ата минута и даде преднина на Хановер, която се запази до почивката. През втората част Гаетано Гриеко вкара втори гол за тима от Неапол. Томас Бърдарич изведе "червените" за трети път напред в резултата, но Куалиарела оформи крайното 3:3 десет минути преди края на двубоя.

Следващата контрола на Хановер е срещу Палермо в неделя.