Атланта откри новия си стадион с победа

Атланта Силвърбекс дебютира на новия си стадион "Грейтър Атланта Стейдиъм" с победа. Тимът победи с 3:2 Чарлстън Батъри в събота и зарадва феновете, които бяха запълнили трибуните

Публикувано в  12:03 ч. 05.06.2006 г.
Атланта Силвърбекс дебютира на новия си стадион "Грейтър Атланта Стейдиъм" с победа. Тимът победи с 3:2 Чарлстън Батъри в събота и зарадва феновете, които бяха запълнили трибуните. Атланта водеше с 2:1 на почивката след силна игра през първото полувреме. Домакините намалиха оборотите през втората част, но въпреки това стигнаха до трети гол. 15 минути преди края Чарстън намали резултата на 3:2, но гостите нямаха сили за повече от почетна загуба. Това е първа победа за Атланта през този сезон, като отборът има в актива си 2 равенства и 3 загуби и заема десетото място във втората дивизия на САЩ - Юнайтед Сокър Лийг.