Братоеви приключиха Световното клубно с разгромна победа

Ал Райан не даде гейм на Тигрес УАНС

btvnovinite.bg

Публикувано в  21:51 ч. 16.10.2012 г.

Катарският волейболен тим Ал Райан, в който играят българските национали Георги и Валентин Братоеви, приключи участието си на Световното клубно първенство в Доха с победа с 3:0 гейма срещу мексиканския Тигрес УАНС.

Домакините имаха предимство през целия мач и не дадоха шанс на съперника си, като взеха отделните геймове с 25:13, 25:17 и 25:18.

Близнаците Братоеви записаха по 5 точки всеки, а най-резултатен за катарския тим бе Мико Ойванен с 10.

Ал Райан остана на трето място в предварителна група „А” на шампионата, а само първите два тима се класират. Това са воденият от Радостин Стойчев Тренто с Матей Казийски в състава си и бразилският Сада.