Маями с втора поредна загуба в НБА

"Горещите" паднаха от Милуоки, въпреки че водеха

btvnovinite.bg

Публикувано в  10:38 ч. 30.12.2012 г.

Маями Хийт загуби при гостуването си на Милуоки Бъкс с 85:104 и допусна второ поредно поражение в Националната баскетбола асоциация.

Нищо не подсказваше, че "Горещите" ще допуснат такова тежко поражение в средата на третата част, когато те водеха с девет точки, но в оставащите 14:22 минути те бяха тотално надиграни от домакините - 14:42 точки.

Брандън Дженингс бе най-резултатен за Бъкс с 25 точки, а плеймейкърът Монта Елис се отчете с 14 точки, 9 асистенции и пет откраднати топки.

Звездите на Маями Леброн Джеймс и Дуейн Уейд вкараха общо 50 точки, но загубиха топката цели девет пъти. Въпреки втората поредна загуба Хийт продължават да водят в Източната конференция с актив от 20 победи и 8 загуби, докато Милуоки имат 16 успеха и 12 поражения.

Срещи от редовния сезон в първенството на Националната баскетболна асоциация на САЩ и Канада:
Милуоки - Маями 104:85
Шарлът - Ню Орлиънс 95:98
Атланта - Индиана 109:100
Орландо - Торонто 88:123
Бруклин - Кливлънд 103:100
Чикаго - Вашингтон 87:77
Мемфис - Денвър 81:72
Хюстън - Оклахома Сити 94:124