Аталанта смачка Сампдория (ВИДЕО)

Вижте головете

btvnovinite.bg

Публикувано в  15:27 ч. 16.03.2014 г.

Аталанта победи Сампдория с 3:0 в мач от 28-ия кръг на Серия "А". Тимът на Стефано Колантуоно е в страхотна серия, като записа трети пореден успех.

Карлос Кармона откри резултата в 36-ата минута, а в края на първата част Джакомо Бонавентура удвои преднината на домакините. Крайното 3:0 оформи Денис в 55-ата минута. Малко след това аржентинецът уцели и гредата.

Така в класирането Аталанта заема девета позиция с 37 точки, а Сампдория заема 13-ата позиция с 34 точки.

Гледайте мачовете от Серия "А" в каналите на bTV Media Group! Пълната програма ще откриете тук!