Бордо се спаси от домакински резил

Жирординци стигнаха до 1:1 срещу Лориен

btvnovinite.bg

Публикувано в  23:50 ч. 30.03.2013 г.

С гол броени минути преди края Бордо се спаси от домакинска загуба от Лориен в мач от 30-ия кръг на френската Лига 1.

Жирординци изоставаха с 0:1 на своя "Стад Шабан-Далма", след като Жереми Аледиер даде преднина на гостите в 42-ата минута. Людовик Обраниак обаче взриви трибуните в 87-ата минута, с което донесе точката за тима си.

Негативната серия за Бордо обаче продължава, като тимът има едва една победа в последните си 7 мача в Лига 1 и заема 9-ата позиция с актив от 43 точки.

Лориен пък е на другия полюс и има само една-единствена загуба в последните си 5 мача в първенството на Франция, което позволи на отбора да се изкачи на 8-ата позиция с 44 пункта.