Васлуй на Живко Миланов се добра до точка в последната минута

Българинът игра цял мач срещу Астра

Снимка: Getty Images/Guliver Photos

btvnovinite.bg

Публикувано в  11:13 ч. 06.10.2012 г.

Живко Миланов започна като титуляр и остана на терена през всичките 90 минути при равенството 1:1 на неговия Васлуй с Астра като гост в двубой от 11-ия кръг на румънския шампионат.

Домакините успяха да поведат в резултата в 31-ата минута, когато Фвайо Тембо преодоля вратаря Коман.

Васлуй направи няколко пропуска, преди в петата минута на продължението на срещата да стигне до изравняване на резултата чрез Дачиан Варга от дузпа.

Така Васлуй е на четвърто място с 19 точки, а Астра е трети с 21. Лидер е Стяуа с 25 точки.