Изгониха Димитър Рангелов при загуба на Люцерн

Българинът бе титуляр срещу Аарау

Снимка: Getty Images/Guliver Photos

btvnovinite.bg

Публикувано в  09:01 ч. 21.07.2013 г.

Димитър Рангелов бе изгонен още във втория мач на Люцерн от швейцаското първенство.

Рангелов, който преди седмица се разписа срещу Лозана, си изкара набързо два жълти картона за реплики към съдията в края на двубоя срещу Аарау, загубен с 2:4 като гост.

Българинът започна като титуляр, не успя да се разпише, но асистира за едно от попаденията.

Люцерн първи стигна до гол, след като в 8-ата минута Оливър Божанич получи топката от Рангелов и вкара топката във вратата.

Последва разконцентриране в играта на гостите, което доведе до четири попадения за Аарау само до почивката. В края на първата част Божанич отново се разписа, но за нещо повече, играчите на Люцерн нямаха сили.

В класирането Люцерн заема шеста позиция в подреждането с 3 точки. Лидер е Йънг Бойс с 6.