Димитър Рангелов се завърна на терена с гол

Българинът бе контузен два месеца

Снимка: Getty Images/Guliver Photos

btvnovinite.bg

Публикувано в  09:00 ч. 16.02.2014 г.

Димитър Рангелов се завърна в игра след 2-месечно отсъствие и се разписа при драматичната победа на
Люцерн с 3:2 над гостуващия Аарау в мач от 21-ия кръг на
швейцарското футболно първенство.

Българският нападател, който не беше играл от средата на декември заради контузия, направи 2:2 в 80-ата минута от дузпа, отсъдена за игра с ръка на Наурис Булвитис в наказателното поле.

Националът стреля прецизно от бялата точка в левия ъгъл и реализира шестия си гол за сезона в Суперлигата. Той беше заменен в 88-ата минута от Дарио Лескано.

В добавеното време домакините получиха втора дузпа след фаул на Щефан Андрист срещу Джамир Хика в пеналта и Махмуд Караба стреля точно от бялата точка за 3:2.