Бербатов и Фулъм започнаха с победа новия сезон

Астън Вила изненада Арсенал като гост, Тонев остана резерва

Снимка: Getty Images/Guliver Photos

btvnovinite.bg

Публикувано в  18:53 ч. 17.08.2013 г.

Димитър Бербатов и Фулъм запонаха с победа новия сезон във Висшата лига. Лондонският тим успя да победи като гост Сндърланд с 1:0, а единстевният гол в срещата реализира Пайтим Касами.

Българският нападател игра цял мач за Фулъм, но не успя да стигне до голова ситуация и получи жълт картон в края на срещата. В 53-ата минута след центриране на Деймиън Дъф от корнер Касими се извиси с глава и донесе победата на Фулъм.

Александър Тонев остана резерва при изненадващата победа на неговия Астън Вила като гост над Арсенал; с 3:1.

Оливие Жиру даде аванс на лондончаните още в шестата минута на мача, но Кристиан Бентеке изравни в 22-та минута след добавка на собствения си удар от дузпа.

Кристиан Бентеке

Белгийският нападател даде аванс на Вила в 61-ата минута след точен изстрел отново от дузпа. В 67-ата минта ситуацията за Арсенал стана още по-тежка, след като Лоран Кошчелни бе изгонен за втори жълт картон. Луна оформи крайното 3:1 малко преди края срещата.