Анжи е последен в Русия, но нямаше проблеми с Любимец.
Снимка: Getty Images/Guliver Photos

btvnovinite.bg

Публикувано в  21:23 ч. 14.02.2014 г.

Любимец претърпя загуба от Анжи с 0:4 в контролна среща по време на зимния подготвителен лагер на отбора в Испания.

Футболистите от първодивизионния руски отбор доминираха през цялото време. Още в 9-та минута нападателят Исламнур Абдулавов бе изведен сам и той откри резултата - 1:0 за Анжи.

През второто полувреме треньорът на руския отбор Гаджи Гаджиев пусна изцяло нов състав, който доминираше още по-убедително. В 62-ата минута Александър Алиев увеличи на 2:0, а след това с голове на Сердер Сердеров и Александър Бухаров резултатът набъбна на 4:0, при който прозвуча и последният сигнал на испанския съдия.