Черноморец загуби от шампиона на Германия в контролен мач

Миньор (Перник) завърши наравно с Уигън

Публикувано в  15:13 ч. 25.07.2009 г.

Отборът на Черноморец загуби от шампиона на Германия Волфсбург с 0:1 в контролна среща, част от подготовката за новия сезон. Единственият и победен гол отбеляза бразилецът Графите в 43-та минута от дузпа, отсъдена за нарушение срещу самия него.

Момчетата на Красимир Балъков показаха добра игра, като пропуснаха и три възможности за реализиране на гол.

В същото време Миньор (Перник) завърши наравно 1:1 с елитния английски Уигън Атлетик в приятелски мач. Тимът на Уигън откри резултата в 11-та минута чрез Уго Рабалеба. Атанас Николов изравни за перничани в 81-та минута.