Литекс победи с 2:1 Светкавица (Тщ) в приятелски мач

Двата гола за "оранжевите" реализира Мирослав Манолов

Манолов бележи гол за Литекс срещу Светкавица снимка: pfclitex.com

btvnovinite.bg

Публикувано в  20:24 ч. 29.06.2013 г.

Литекс победи с 2:1 Светкавица Търговище в приятелски мач, игран на градския стадион в Ловеч.

Домакините откриха резултата с попадение на Мирослав Манолов в 63-aта минута. Светкавица изравни след само осем минути по-късно, но Литекс стигна до победата в самия край на мача. Влезлият като резерва Георги Миланов беше съборен в наказателното поле на гостите и Манолов оформи крайното 2:1 от дузпа.

В мача срещу тима от Търговище близо час игра и българският национал Николай Бодуров, който се излекува от травма, получена през пролетния полусезон на "А" група.

Литекс: Пиргов, Стр.Попов, Бодуров, Божиков, Недялков, Берберович, Колев, Кр.Малинов, Ванжер, Манолов, Цветанов ( Александров, Грозев, Костадинов, Джордан, Ил.Миланов, Динчев, Г.Миланов, Аладжов)