Букарев стартира с победа начело на Славия

"Белите" биха Сливнишки герой с 2:0

btvnovinite.bg

Публикувано в  20:11 ч. 15.06.2013 г.

Славия победи с 2:0 Сливнишки герой в първата си контрола от лятната подготовка.

Мачът се игра в Самоков и беше неофициален дебют на новия треньор Асен Букарев. Каращият проби централен защитник Кристиан Узунов откри резултата в 17-ата минута, а втория гол реализира резервата Радослав Василев в 71-ата минута.

Новите попълнения Александър Александров и бразилците Фернандо да Силва и Диего Невеш започнаха като титуляри, а Христо Янев влезе като резерва. Така четиримата записаха първи минути с "белия" екип.

Привлеченият от Левски вчера Милен Василев не участва в срещата.

Славия е на лагер в Боровец до 22 юни, като следващата проверка все още не е уточнена.