ЦСКА загуби от австрийския Адмира Вакер с 0:1 във втората си контрола на лагера в Турция.

"Армейците" бяха по-активни и имаха повече ситуации за гол, но в крайна сметка загубиха мача, след като допуснаха гол минута преди края и записаха първо поражение през зимния подготвителен период.

В 15-а минута Мартин Петров проби отляво, стреля от малък ъгъл, но вратарят на Адмира изби в корнер. Младият Григор Долапчиев също имаше положение за гол, но стреля над вратата.

През втората част Омар Косоко на два пъти стреля опасно, но при първия опит вратарят спаси, а при втория топката премина покрай вратата. Влезлият през втората част Неманя Милисавлевич бе оставен непокрит в наказателното поле, но вратарят на Адмира спаси и неговия удар. Дебютни минути с червената фланелка записа новото попълнение - аржентинският нападател Гуидо ди Вани, който игра през второто полувреме и дори можеше да се разпише, но негов удар с глава в 72-ата минута бе избит в корнер.

Така се стигна до 89-ата минута Сулимани проби в наказателното поле, подаде успоредно на голлинията и Пранич прати топката в мрежата, с което отбеляза единствения гол в мача и донесе победата за Адмира.

Стойчо Младенов доволен, въпреки загубата >>

Съставът на ЦСКА: Томаш Черни (46-Райс Мболи), Здравко Илиев (46-Браян Ереро), Джаксън Менди, Валентин Илиев, Венцислав Василев (80-Васил Попов), Стивън Сънди, Борис Галчев (46-Емил Гъргоров), Мартин Петров (46-Неманя Милисавлевич), Ивайло Чочев (60-Тодор Янчев), Омар Косоко (60-Марсиньо), Григор Долапчиев (46-Гуидо ди Вани).