ЦСКА победи Любимец с изразителното 7:0 в мач от 23-ия кръг на "А" група. "Армейците" са трети с 47 точки, а Любимец е 12-и с 18 точки.

Още в 6-ата минута Омар Косоко проби през центъра на защитата на гостите и с точен удар в обратния ъгъл на вратаря Радослав Рашков откри резултата. В 14-ата минута Антон Карачанаков бе изведен зад защитата на Любимец и без проблеми увеличи резултата на 2:0 за ЦСКА.

В 29-ата минута домакините бяха близко до нов гол, но прехвърлящият параболичен удар на Мартин Петров срещна напречната греда. След рикошета топката попадна в Омар Косоко, но роденият във Франция национал на Бенин стреля в аут.

В самия край на полувремето Антон Карачанаков бе изведен сам срещу Радослав Рашков, но ударът му бе отбит от вратаря на гостите. Топката отново попадна в Карачанаков, който подаде на Емил Гъргоров и ветеранът с отличен удар от границата на наказателното поле направи 3:0.

През второто полувреме наказателната акция на ЦСКА продължи.

В 52-ата минута Карачанаков изпълни ъглов удар и Венцислав Василев с глава изпрати топката в мрежата на гостите - 4:0. Само след две минути Карачанаков бе изведен сам срещу Радослав Рашков и младият футболист отбеляза втория си гол в мача.

В 61-ата минута след пробив на Антон Карачанаков по левия фланг и отличен пас топката попадна в друг млад играч на "чрвените" - Григор Долапчиев, който от непосредствена близост увеличи на 6:0 за ЦСКА.

В 67-ата минута Ивайло Чочев записа името си сред голмайсторите, след като бе изведен сам срщу Рашков и с техничен удар с левия крак в долния десен ъгъл направи резултата 7:0 за ЦСКА.

Най-доброто положение за гостите бе в 75-та минута, но ударът по тревата на Иван Вълчанов срещна левия страничен стълб на вратата на Райс М'Боли.