ЦСКА направи равенство в поредната си контрола на холандска земя. "Червените" завършиха 1:1 с израелския Апоел Ирони (Кирят Шмона).

ЦСКА получи гол в края на първата част. В 44-ата минута Барак Бадаш се разписа, останал сам срещу вратаря. Десет минути преди това Борис Галчев пропусна да открие резултата след силен удар. Момчетата на Милен Радуканов все пак изравниха в 70-ата минута. Точен бе Павел Виданов.

Защитникът се възползва от хубаво центриране на Спас Делев. В края на мача Виданов получи травма и бе принудително заменен. В мача не взе участие капитанът Тодор Янчев, който е с леко разтежение.

Ето и състава на ЦСКА: Караджов, Виданов, К. Стоянов, Трифонов, Кабрера, Галчев, Зику, Нелсън, Делев, Платини, Мораес (Макенджиев, Попов, Дечев, П. Стоянов, Живец, Карачанаков)

Това е първо равенство за "армейците" след три поредни победи. Следващата контрола на ЦСКА е насрочена за събота срещу холандския Де Граафшап.