ЦСКА победи новака в "Б" група Марек с 2:0 в контролна среща, играна в Дупница и записа първи успех през подготвителния период.

В 34-та минута Любомир Войнов с далечен удар от около 25 метра изпрати топката неспасяемо в долния ъгъл на вратата на домакините и откри резултата в полза на ''червените''.

В 59-та минута пък току-що влезлият на терена Томи Костадинов удвои аванса на ''армейците'', след като бе изведен сам срещу вратаря на дупничани с отлично подаване от Богомил Костадинов.

Малко по-късно Костадинов бе на път да отбележи нов гол
след центриране, но защитник на Марек изби топката от самата голлиния.

ЦСКА започна мача със следния състав Господинов, Василев, Грънчов, Попов, Войнов, Хаджиев, Дюлгеров, Долапчиев, Чочев, Карачанаков, Марсиньо, а в хода на играта много футболисти влязоха като резерви.

Следващата контролна среща на ЦСКА е в събота от 18:00 часа на стадион "Българска армия" с Банско.