ЦСКА и Сервет завършиха наравно 1:1 в първия мач на "армейците" за 2013 г., игран под проливен дъжд в турския курорт Сиде.

През първото полувреме българският отбор доминираше, а най-близко до гола бе защитниккът Пламен Крачунов, но ударът му с глава след изпълнение на ъглов удар мина на сантиметри край вратата на швейцарците.

В 36-ата минута за спорно нарушение на Апостол Попов в наказателното поле бе отсъдена дузпа и швейцарците поведоха с 1:0 с гола на Кисоко. В даденото продължение на първото полувреме бразилецът Мишел Платини от добра позиция изпрати топката в мрежата на на вратаря на Сервет Гонсалес и възстанови равенството - 1:1.

През второто полувреме и двата отбора имаха голови положения. На два пъти младият Григор Долапчиев бе близко до гола, но не успя. В един момент влезлият през второто полувреме вратар Благой Макенджиев изби удар на швейцарски нападател, топката срещна гредата, но не попадна в мрежата.