Неразбориите в ЦСКА явно се отразяват и на играта на отбора. "Червените" разочароваха феновете си, след като загубиха с 1:3 от Славия в контролна среща. Това бе първият мач на Христо Стоичков като треньор на ''армейците", който се игра на техния стадион "Българска армия" пред 3000 зрители по трибуните.

"Белите" откриха резултата в 9-ата минута, когато бившият играч на Левски Милен Василев наказа ''вечния съперник''. В средата на първата част Мишел Платини пропусна да изравни след грешка на вратаря на Славия Георги Петков.

В 63-ата минута Александър Александров вкара нов гол във вратата на ЦСКА, а в 82-ата Григор Долапчиев засече центриране на Антон Карачанаков отдясно и реализира почетното попадение за домакините.

Крайното 3:1 за Славия оформи Фернандо де Силва в последната минута на мача. Малко по-късно "Белите" можеше да оформят истински разгром, но гол на Невеш бе отменен заради засада.

Ето и съставите на двата отбора:

ЦСКА: Черни, Крачунов, Делев, Саша, Марсиньо, М'Чангама, Хаджиев, Анисе, В.Василев, Платини, Грънчов (през второто полувреме в игра влязоха: Стойчев, Чочев, Христов, Попов, Карачанаков, Присо)

Славия: Петков, Желев, Янчев, Янев, Янков, Василев, Филипов, Р.Димитров, Генев, Г.Иванов, М.Василев (през второто полувреме в игра влязоха: Ем.Петров, Ангелов, Курдов, Атанасов, Невеш, Пашов, Силва, Ал.Александров, Балджийски, Васев)