ЦСКА се изкачи на трета позиция във временното класиране в "А" група след минимална победа с 1:0 срещу Берое в мач от 15-ия кръг в българското първенство.

Със спечелените три точки "армейците" изпревариха Локомотив (Пловдив), който днес загуби на собствен терен от Левски.

В игра за отбора пък дебютира повторно Мартин Петров, който се завърна в тима, от който тръгна към големия футбол преди години.

Единственото и победно попадение в срещата отбеляза португалецът Бруно Морейра, който бе точен в 28-ата минута, засичайки центриране по тревата на Милисавлевич отдясно.

Победата за ЦСКА можеше да бъде още по-убедителна, но в 76-ата минута Марсиньо излезе сам срещу вратаря Караджов, но пробва селски шут с всичка сила и топката мина на поне 10 метра над целта.