ЦСКА победи втородивизионния украински Олександрия със 7:6 след дузпи в първата си контрола от втория подготвителен лагер на тима в Турция. Редовното време на двубоя, който бе част и от турнира "Голд Сити", завърши наравно 1:1.

"Армейците" бяха на път да запишат първа загуба под ръководството на Миодраг Йешич, след като губеха с 0:1 до 89-ата минута, но Нджонго Присо изравни в 89-ата минута.

Лошата новина за треньорското ръководство на ЦСКА пък е сериозната контузия на Мишел Платини, който бе сменен принудително в 44-ата минута, след като бе изритан зверски от Протич.

След безплодното първо полувреме украинците поведоха с 1:0 в 62-ата минута, когато Бровченко се оказа сам срещу вратаря Господинов, финтира го и на празна врата даде аванс на тима си.

В 83-ата минута Венци Василев можеше да изравни, след като вратарят на Олександрия не успя да избие добре топката, тя попадна в краката на младока, който обаче отблизо би нависоко.

Две минути по-късно Чочев изведе Долапчиев на отлична позиция, но стражът Зарубин спаси. В 89-ата минута обаче Кириакидис центрира отлично към Присо, който прониза Зарубин за 1:1.

При наказателните удари ЦСКА показа по-добра успеваемост и победи със 7:6.