ЦСКА и Банско завършиха 0:0 в контролна среща. Втородивизионният отбор на Банско доминираше на терена на стадион "Българска армия" и често създаваше положения пред вратата на Стоян Колев.

Още в 4-ата минута Любослав Войнов излезе сам срещу Стоян Колев, но стреля в аут от изгодна позиция. В 58-ата минута Сергей Георгиев отправи опасен удар от близко разстояние, Стоян Колев изби топката, която срещна страничната гредата.

Първото реално голово положение за ЦСКА бе в 79-ата минута, когато Григор Долапчиев бе изведен сам срещу вратаря на гостите, но стреля слабо в тялото на вратаря.

Малко по-късно Долапчиев отново бе близко до гола, но опасният му удар от фаул бе спасен.

ЦСКА - Банско 0:0

ЦСКА: Колев, Сидибе, Дюлгеров, Кировски, Хауърд, Райков, Василев, Грънчов, Мартински, Долапчиев, Ревсон

Банско: Ганев, Узунов, Ангелов, Шопов, Слаев, Димитров, Иванов, Войнов, Станкев, Чипилов, Петков

По предварителна договорка между двамата треньори Стойчо Младенов и Александър Томаш бяха направени неограничен брой смени.