ЦСКА победи сръбския Раднички с 3:1 в контролна среща, играна в Ниш. Точни за българския тим бяха Тасио, Карачанаков и Сержиньо. Мачът е подготовка на "армейците" за Вечното дерби с Левски, което е в събота, 20 октомври.

Домакините започнаха мача доста активно и първата реална голова опасност бе в тяхна полза в 15-ата минута – Йованович стреля към вратата от малкото наказателно поле, но Черни успя да отрази удара му.

След това в рамките само на 5 минути – между 33-ата и 38-ата, паднаха цели три гола. Първо Тасио откри резултата в полза на ЦСКА след хубава асистенция на Нюиаджи, а секунди по-късно отново той подаде за втори гол на "армейците". Този път точен бе Карачанаков с глава. В 38-ата минута обаче Раднички върна един гол чрез Милан Йованович, който беше изведен зад защитата на българите.

Минута преди края на първото полувреме Нюиаджи можеше да запише името си и сред голмайсторите, но пропусна останал сам срещу вратаря.

През второто полувреме двата тима си размениха по един невероятен пропуск, но само ЦСКА успя да вкара и гол. Точен бе Сержиньо, който се оказа най-съобразителен при грешка на резервния вратар на домакините, който изпусна топката.