Футболистите на Левски получиха два дни почивка след вчерашната победа с 2:0 над Локомотив (Пловдив) като гост в мача от 29-ия кръг на "А" група.

Треньорът Елин Топузаков събира състава в неделя на "Герена", откъдето отборът ще замине на 5-дневен лагер в Правец.

Левски с втора поредна победа под ръководството на Топузаков >>

"Сините" почиват в първенството през този уикенд, а Топузаков иска играчите да се подготвят при по-голямо спокойствие за оставащата решителна част от сезона.

Следващият мач на Левски е домакинство на Черно море на 6 април от 19,30 часа на стадион "Георги Аспарухов".

Под ръководството на Топузаков отборът спечели последните си два мача в "А" група и се доближи на 5 точки от ЦСКА в борбата за третото място, което гарантира класиране в Лига Европа.