Треньорът на Левски Антони Здравков определи победата с 2:0 срещу Черноморец като "важна".

Левски излезе на 4-та позиция след успех над Черноморец >>

"Спечелихме задължителна победа. Създадохме положения през първата част, но не успяхме да вкараме. Важното е, че бързо отбелязахме през второто полувреме. Бяхме изморени след тежкия мач в Разград и постигнахме важен успех.

Думите на Тодор Батков, че оставам на треньорския пост могат само могат да ме ласкаят. Аз много добре знам как трябва да изглежда Левски и какво трябва да направим. Имаме потенциал да подобряваме играта си. Трябва да играем с повече постоянство, а за това трябва класа.

Към момента не знам за конкретни оферти към Владимир Гаджев и Гари Родригес, но предполагам, че ако има такива и те са достатъчно добри, клубът няма да спира никой играч.

Левски връща манталитета си на победител. Това беше една от основните ни цели. Но е важно да побеждаваме и с красива игра, а не просто с един гол", заяви Здравков.