Левски загуби с 0:1 като гост на втородивизионния ФК Раковски в контролна среща. Тимът от "А" група не демонстрира добра игра.

Старши треньорът на"сините" Илиан Илиев даде шанс за изява на повечето от резервите и юношите на клуба. От твърдите титуляри участие в мача взеха само Нуно Пинто, Ромен Ели и заменилият го на почивката Кристовао Рамос, а в стартовия състав започнаха още Даниел Димов, Роман Прохазка, Жоао Силва, Орлин Старокин и Симеон Райков.

В 12-ата минута попадение на Цветан Павлов беше отменено заради засада, но осем минути по-късно Павлов все пак се разписа след подаване от дясно на Емил Аргиров.

Левски пропусна няколко възможности от статични положения около вратата на съперника, а най-добрият шанс за софиянци в мача пропиля Симеон Райков, който от изгодна позиция с глава не успя да преодолее вратаря Илия Николов след подаване от дясно в пеналта на Пинто.