Изказвания на двамата треньори след
мача от 28-ия кръг на "А" група между Миньор (Перник) и ЦСКА, завършил при резултат 2:0 за Миньор:
Стойчо Младенов, треньор на ЦСКА: "Всеки мач сме 11 срещу 14. Две дузпи срещу Левски, дузпа срещу Ботев (Враца) и днес дузпа срещу Мораес (през първото полувреме след сблъсък с Иван Чворович - бел.ред.). Цитирам само няколко мача. Няма такъв корумпиран шампионат. Посред бял ден корупцията се вижда. В ЦСКА винаги е имало напрежение. Ние все още сме и продължаваме да бъдем водачи. Ние ще реагираме".
Стойчо Стоев, треньор на Миньор: "Както и преди, показахме, че можем да играем футбол срещу водещите отбори. Имаме добър отбор, добър колектив и добри фенове, на които благодаря. Мисля, че заслужено победихме. Миньор играе за себе си. Ние играем футбол, оставяме и другите да играят футбол. Доволен съм, че момчетата се стараят и играят футбол. Парите винаги са били на заден план. Целта е, когато излезеш срещу един от грандовете, да покажеш, че можеш да играеш футбол. За това сме доволни".
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google