Вижте какво споделиха треньорите на ЦСКА и Любимец след успеха на "червените" с 3:0.

Стойчо Младенов (ЦСКА): "Още първото полувреме си решихме нещата в наша полза. Второто полувреме просто трябваше да контролираме както играта, така и резултата. Не сме в позиция да подценяваме когото и да било.

Включването на Карачанаков и играта на Чочев могат само да ме радват. Сидибе получи травма и предпочетохме да не рискуваме, затова го смених. Радващо е, че и Кировски се включи добре с гол. Това ми дава повече опции в атака".

Красимир Мечев (Любимец): "Играхме добре само първите 15 минути, изпуснахме положения, което е решаващо срещу отбор като ЦСКА. Играхме слабо като цяло, няма от какво да се оплакваме. След червения картон стана още по-трудно, отпаднахме и физически".