Треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов коментира равенството 0:0 с Черно море във Варна.

"Резултатът не ни устройва. И двата отбора търсеха победата. Мачът щеше се да се развие по по-различен начин. През първата част имахме ситуации, но пропуските ни попречиха да спечелим трите точки. През първото полувреме имахме 100-процентови ситуации, през второто не. Ако няма пропуски, няма да има мачове 0:0. Направихме всичко възможно, нямаше някой, който да не се труди.

За нас не е добре, че губим точки. Трябва обаче да дадем заслуженото и на играта на Черно море. Статистиката показва, че много грандове губят точки тук. Направихме необходимото да засилим мощта в атака, но просто не се получи", заяви Младенов.