Треньорът на Локомотив (Пловдив) Стефан Генов стана поредният наставник в родния футбол, който пропищя от съдия. Той бе изключително недоволен от рефера Радан Мирянов, който свири мача на пловдивските железничари с Левски, който „сините” спечелиха с 1:0.

"Изиграхме много добър мач. През второто полувреме натикахме Левски в неговата половина. Имаме претенции към съдията. За мен ни отмениха редовен гол, гледах го на запис. С такова съдийство трудно можем да победим отбор като Левски. На полувремето казах на съдията, че няма еднакъв критерий за жълтите картони. Дава жълт картон за нас, а после за същото нарушение няма картон за Левски. Явно правилникът е различен за различните отбори. Даде жълт картон на Мартин Кавдански за разкарване, а на Рамос нищо не му показа. Две-три удобни ситуации пред вратата на Левски не ги свири, но аз го очаквам това, свикнал съм. Не съм съгласен, че Христо Златински е симулирал. Ако не е дузпа, това е нарушение, но не и жълт картон за симулация.

Ние показахме много желание, а Левски показа класа. Левски имаше едно чисто положение и го вкара. Ние също имахме едно чисто положение, вкарахме го, но ни го отмениха. Липсваше ни завършващ удар. В тоя мач ясно се видя, че нямаме класа в атака, в офанзивен план", каза Генов след мача.