Играчите на Левски са в психологическа дупка, призна изпълнителният директор на "сините" Наско Сираков след загубата с 1:2 срещу Ботев (Пловдив) в среща от първия кръг на сезона в българската футболна "А" група.

Левски поведе в резултата, но домакините стигнаха до пълен обрат през втората част, след като Гари Родригес получи червен картон.

"Невероятна глупост от страна на Гари. До този момент контролирахме мача, а през второто полувреме щяхме да имаме повече положения, ако бяхме 11 срещу 11.

Разговори ще бъдат водени с всички футболисти, не само с Гари Родригес. Играчите са в психологическа дупка след шамарите, които изядоха в последните два месеца.

Надявам се с новия треньор да започнем ново начало, да градим малко по малко и да постигаме победи. В момента имаме 17 футболисти, така че няма място да се освобождават още, трябва да привлечем нови.

Днес видях Левски, който искаше да спечели, а и можеше да го направи", каза Сираков след срещата.