Каращият проби в ЦСКА Мамади Сидибе вкара гол при равенството на "армейците" 1:1 със Сливнишки герой в контролата, играна в Сливница. Двубоят започна с 25 минути закъснение, тъй като реферите не успяха да дойдат навреме.

За домакините от Сливнишки герой точен бе Николай Иванов в 27-ата минута. Той стигна до границата на наказателното поле и със силен шут прати топката зад Колев. Сидибе, който е на проби в ЦСКА, пък изравни в 44-ата минута. Той се възползва от грешка на защитник и с хубав шут успя да отбележи.

Преди гола футболистите на ЦСКА не бяха създали сериозна възможност. Първият им точен удар бе в 36-ата минута, когато Абушев стреля в ръцете на вратаря. В 69-ата минута Сливнишки герой можеше да направи 2:1, но Мболи отрази удара на Янев.

Шест минути преди края пък Радой Божилов можеше да донесе успеха за ЦСКА, но силният му удар с левия крак разтресе напречната греда на вратата на домакините.

Съставът на ЦСКА: Стоян Колев (46 - Райс М'Боли), Саша Бакарич, Тони Стоичков, Иво Райков (69 - Емил Ботев), Христо Мартински (46 - Юлиян Илианов), Брайън Хауърд, Петър Витанов (46 - Калоян Янков), 6. Димитър Маймунков (46' - Радой Божилов), 20. Омар Косоко (46' - Григор Долапчиев), Рангел Абушев (46' - Пол Александров), Мамади Сидибе