ЦСКА замина за първия си подготвителен лагер,който ще се проведе в Боровец. "Армейците" се събраха днес по обяд на стадион "Българска армия", откъдето отпътуваха с клубния автобус.

Наставникът на ЦСКА Стойчо Младенов тръгна само с 13 футболисти , като сред тях са новите Христо Янев и вратаря от Сливен - Анатоли Господинов.

Останалите, които се качиха на автобуса, са Анисе Абел, Апостол Попов, Благой Макенджиев, Костадин Стоянов, Кристиян Петров, Петър Стоянов, Пламен Крачунов, Станко Йовчев, Тодор Янчев, Нджонго Присо и Станислав Костов.

По-късно към лагера ще се присъединят получилите по-дълга почивка национали Иван Бандаловски и Борис Галчев, лекуващият контузия Антон Карачанаков, Ангел Грънчов, както и звездата на отбора Жуниор Мораес.

На Боровец "армейците" ще тренират две седмици, предимно за физическа кондиция. На 23 юни отборът ще изиграе първата си контрола.

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google