ЦСКА победи с 2:1 Витоша (Бистрица) в учебна игра, която се игра при закрити врата на клубната база в Панчарево. Треньорът на "червените" Стойчо Младенов използва спаринга, за да изпробва поредните футболисти, дошли на проби в тима, а срещата се игра в 3 части от по 30 минути.

В състава на ЦСКА шанс за изява получиха дошлият на проби национал на Бенин Омар Косоко, който започна като титуляр, както и Степан Вуйчич, Валери Кулинов и Асен Бойчев.

Новият нападател в отбора Християн Кировски, който влезе като резерва в шампионатната среща с Локомотив (Пловдив) откри резултата в полза на "армейците" в 21-ата минута. Македонецът се разписа от близко разстояние след пас на Ивайло Чочев.

В 53-ата минута тимът от "В" група стигна до дузпа заради нарушение на Валентин Илиев срещу Николай Божов. Потърпевшият сам застана зад топката и бе точен за 1:1.

Все пак "червените" върнаха аванса си и осигуриха успеха си с попадение на Григор Долапчиев . Юношата на ЦСКА, който преди няколко дни подписа професионален договор с клуба, вкара рядко красив гол в 83-ата мин. 19-годишният нападател получи топката във вратарското поле, овладя добре и със задна ножица не остави шанс на противниковия вратар оформяйки крайния резултат 2:1.