Стойчо Младенов потвърди, че ЦСКА ще се раздели с бразилския си защитник Адемар.
Треньорът на „червените” обясни на пресконференция, че причина за това е европейската квота, която чужденецът заема. "Армейците" имат желание да привлекат офанзивен футболист на негово място.
"Когато свърши шампионатът ще се разделим с Адемар. Благодарих му за това, което направи за клуба. Той е изключително коректен човек и е отличен професионалист. Обясних му, че причината да се разделим с него е, че заема място като чужденец извън европейската общност, а ние искаме да привлечем някой по-офанзивен футболист на това място", каза Младенов.
Всеки отбор от "А" група има право да използва трима чужденци, които са от държави извън европейската общност.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google




















