Незабравимо тържество по случай една година от създаването си спретнаха членовете на фенклуб Chicago Reds. В специално наета за повода зала привържениците на ЦСКА те се бяха погрижили за всеки един детайл от празненството и с организацията си надхвърлиха очакванията на всички гости.Като се започне от украсата, която се състоеше от червени и бели балони, червени свещи, салфетки с емблемата на фенклуба, знамена, видеостена на която вървяха моменти от паметни мачове на ЦСКА и т.н. и се стигне до програмата на вечерта, изпълнена с изненади за всички "червени" фенове.
Специален гост на събитието беше Пламен Марков, който пристигна от България по покана на момчетата и момичетата от Chicago Reds.
На линия беше и легендарната "седмица" Цецо Йончев, който е и почетен председател на фенклуба зад Океана, припомнят от "червената" организация на официалния си сайт.
Бяха поднесени специални плакати, подарък от ръководството на ПФК ЦСКА и от Офанзива, като също бяха прочетени и поздравителни писма от двете организации.
Безспорно най-голям отзвук сред присъстващите предизвика видеообръщението на треньора на ЦСКА Стойчо Младенов и капитана Тодор Янчев, които пожелаха на феновете в Чикаго да се видят скоро на американска земя.
От своя страна членовете на Chicago Reds поднесоха подаръци и плакети на Пламен Марков и Цецо Йончев, като първият дори се съгласи да стане почетен член на фенклуба.
Следващото събитие, към което феновете от Чикаго обръщат поглед сега, е приятелската среща Чикаго Файър - Астън Вила, която ще посетят групово на 21 юли. Голямата мечта на всички "армейци" зад океана обаче, е да видят любимия ЦСКА на живо в града на Ал Капоне.