Адвокатът на ЦСКА Радостин Василев обяснение пред bTV защо от Черноморец нямат право да претендират за правата на футболиста Абел Анисе, който бе представен като ново попълнение на "червените".

Причината е досегашният договор на Анисе с бургаския клуб. В контракта е имало заложен изпитателен срок на футболиста, което е в разрез с наредбите на ФИФА и БФС. Именно така той има право да разтрогне, но според Великов не е ясно как той е получил картотека за мачовете от "А" група. Картотекирането му обаче е напълно неправилно и то дори дава право на всички съперници на Черноморец през есенния полусезон в мачовете, в които е играл Анисе, да поискат служебни победи.

Василев бе категоричен, че от ЦСКА няма да имат никакви сантименти към Черноморец, след като всичките взаимоотношения между двата клуба винаги минават през съда.