Левски завърши наравно 1:1 с Металург (Донецк) в третата си контрола на лагера в Австрия. За украинския тим игра бившият национал Велизар Димитров.

"Сините" откриха резултата в 65-ата минута. Владимир Гаджев получи топката в средата на терена и подаде към Гари Родригес, който не остави шансове на вратаря на Металург с хубав удар.

Четири минути преди края пък украинският тим изравни, след като Грегъри Нелсон преодоля Станислав Ангелов и надигра технично Пламен Илиев.

През втората част контузия получи Рамон Лопес. Бразилецът беше сменен принудително от Христо Попадийн след остро влизане на бившия играч на ЦСКА Грегори Нелсон.

Ето и състава на Левски: Левски: Михаил Иванов (46-Пламен Илиев), Дъстли Мюлдер, Димитър Везалов (73-Пламен Димов), Станислав Ангелов, Нуно Пинто
(75-Орлин Старокин), Кевин Бру (73-Даниел Димов), Стефан Велев, Владимир Гаджев (71-Рамон Лопес), Гари Родригес (66-Илиян Йорданов), Кристовао Рамос, Жоао Силва (46-Базил де Карвальо) Металург Донецк: Панкив (46-Бандура), Мирошник, Чечер (46-Голайдо), Барановский, Полевоий, Данило, Лазич, Димитров
(46-Нелсън), Леонардо, Мораес (46-Зе Соарес), Даниел

В предишната си проверка "сините" записаха равенство със същия резултат 1:1 срещу австрийския Матерсбург, а преди това победиха бразилския Арапонгас с 1:0.