Изказвания след последния мач от 30-ия кръг на "А" група Лудогорец - ЦСКА, в който Лудогорец победи с 1:0 и стана шампион на България:

Анатоли Нанков, помощник-треньор на ЦСКА: "Честитя титлата на Лудогорец. Изиграхме този, мога да кажа, наш мач с три греди. На почивката на мача направихме всичко възможно и малко ни остана. Мисля, че главният съдия също помогна на домакините".

Тодор Янчев, капитан на ЦСКА: "Няма какво да говорим. Нашият треньор, нашата публика заслужаваха да победим. Самите ние сме виновни. Боли ме за тези хора, които са по трибуните".

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google