Отзиви след мача от 15-ия кръг в Нюз 7 А група между Литекс и Локомотив (София), завършил 4:0:

Стефан Генов, треньор на Локомотив (София):
Резултатът е реален, загубата ни е тежка и трудно се говори след нея. От решаващо значение бяха контузените ни играчи, а и днес имахме невъзстановени. Не случайно излязохме да загряваме 12 човека.

Първото полувреме беше почти равностойно, но този гол, който падна в края, успокои домакините. И през второто полувреме вече доста по отпуснати се разиграха, на което ние нямахме аргументи да се противопоставим.

Много е рано да говорим за шансовете на всеки отбор, и на нашия в това число, за класиране в първата 7-ца. Ние трябва да се радваме на нашите победи, а не на загубите на конкурентите.

Златомир Загорчич, треньор на Литекс: Момчетата спечелиха абсолютно заслужено с оглед представянето си на терена, показаха себераздаване. Вкарахме 4 гола, имахме и още голови положения.

Действително, победата в Разград миналия кръг ни даде много повече увереност. Но не можем да говорим за фаворити, защото има още много мачове.

Програмата става все по-сгъстена, така че ние се опитваме да вкарваме всеки мач по 1-2 нови играчи, дори трима. И засега вървим в правилната посока и мислим само за следващия мач.