Втородивизионният Монтана спечели турнира ''Пири Къп'', след като надделя над Локомотив (Пловдив) с 2:0.

Първото полувреме беше сравнително равностойно, като двата отбора си размениха по една голова възможност. Монтана нанесе удара си в рамките на 10 минути след началото на втората част. Първо Мирослав Антонов изведе Почански сам срещу ветерана Стоян Колев и юношата на Чавдар (Етрополе) не сгреши.

Пет минути по-късно отново Антонов беше в основата на гола, след като беше спънат пред дъгата на наказателното поле. Йордан Тодоров-Бозата не остави шансове на Стоян Колев и прати топката в горния ляв ъгъл. До края на мача локомотивци не успяха да сътворят нищо смислено и дори не стигнаха до почетен гол.

Така тимът на Монтана завърши със 7 точки в актива си, следван от Локомотив (Пловдив) с 4. Отборите на Македония Пелистер (Битоля) и Брегалница (Делчево)
остават на последните две места с по 1 точка, след като решиха да не играят мача помежду си.