След равенството с Черно море, ЦСКА се върна на победния път и спечели с 2:0 в домакинството си на Берое от 13-ия кръг на "А" група.

И двата гола бяха дело на Мишел Платини. Бразилецът първо вкара в 30-ата минута, след като направи добавка след удар на Бернардо Тенгариня. В 58-ата минута бразилецът бе точен от дузпа, която бе отсъдена заради нарушение срещу самия него на вратаря на гостите Кирил Акалски.

Така ЦСКА се изкачи в класирането и отново е на 3-то място с актив от 25 точки, колкото има и следващия Ботев (Пловдив). Берое остава на 10-а позиция с 14 точки.

:
  • 90+2'
  • 90'
    Станко Йовчев заменя голмайстора Мишел Платини
  • 78'
    Тасио влиза на мястото Тенгариня в състава на ЦСКА
  • 76'
    Картон за Салеш от Берое след симулация
  • 71'
    Последна смяна в Берое. Зафиров отстъпва мястото си на Ливраменто
  • 69'
    Първа смяна и в състава на ЦСКА. Скиорили заменя Присо
  • 65'
    Втора смяна в мача - Иван Горанов заема мястото на Тодор Христов
  • 58'
    ГОЛ! Мишел Платини вкарва от бялата точка за 2:0
  • 57'
    Дузпа за ЦСКА. Нескопосано действие на Акалски, не можа да улови топката, след което трябваше да фаулира Платини
  • 46'
  • 46'
    Берое прави първата си смяна на почивката - Салеш на мястото на Мартинс
  • 45+2'
  • 45+1'
    Картон за Динков от Берое в края на полувремето
  • 39'
    Заучено изпълнение на свободен удар, Платини нанесе удар, последва рикошет, след което Тенгариня се размина с топката на метър от вратата
  • 37'
    Жълт картон за Лоузейро от Берое
  • 30'
    ГОЛ! Резултатът е открит. Тенгариня стреля от пенала, Акалски изби, но при добавката Платини вкара за 1:0
  • 24'
    Капитанът на ЦСКА Тодор Янчев получава първия жълт картон за нарушение в средата на терена
  • 21'
    Каядо нацели напречната греда на ЦСКА след страхотен удар от разстояние
  • 17'
    Невероятен пропуск. След прецизен пас на Тенгариня, Платини от няколко метра засече лошо топката и я прати над вратата
  • 14'
    Първо опасно положение в мача. Присо бе изведен и стреля, но вратарят на Берое Акаласки спаси