С гол на ветерана Мартин Петров ЦСКА победи Берое с 1:0 в контролна среща, играна в Стара Загора.

Около 5000 зрители заеха места по трибуните на стадион "Берое" в слънчевия съботен следобед.

Домакините първи бяха близо до гол, но в 6-ата минута удар на Георги Андонов с глава не намери целта след центриране от корнер.

При първата си по-сериозна възможност ЦСКА поведе с гол на Мартин Петров, който се оказа единствен в мача. Номер 17 в "червения" състав се разписа в 17-ата минута с удар от воле след пас на Омар Косоко.

Пет минути по-късно отново Петров можеше да вкара, но топката премина на сантиметри от гредата след негов силен шут от над 20 метра.

В самия край на първата част Берое получи право да изпълни дузпа, отсъдена за игра с ръка на бившия играч на Берое - Здравко Илиев в наказателното поле на гостите, но вратарят на ЦСКА Райс Мболи спаси удара на Елиаш Да Силва.

След почивката треньорите на двата отбора извършиха множество смени, което наруши ритъма на игра и резултатът се запази докрая.