Локомотив (Пловдив) загуби с 0:1 от малтийския Слима Уондърърс в контролна среща, играна в Банско. Треньор на Слима Уондърърс е бившият нападател на Локомотив (София) Данило Дончич, а в тима играят българите Данаил Митев и Румен Гълъбов.

Единственото попадение в мача реализира с глава Бреганца в 60-ата минута след асистенция на Митев.

Наставникът на Локомотив Драган Канатларовски заложи на почти всичките си основни футболисти, а през второто полувреме в игра се появи и новото попълнение Даксон да Силва.

Пловдивчани създадоха много положения пред вратата на съперника, но не успяха да отбележат гол.

състав на Локомотив (Пловдив): Шеремет, Тодоров, Крачунов, Кавдански, Георгиев, Венков, Златински, Витанов, Сержиньо, Захора, Лазаров (Карвальо, Коцев, Ерош, Джереми, Бисеров, Даксон).