Последните две контроли на Лудогорец на австрийска земя ще бъдат с Динамо (Букурещ) и Рубин (Казан). Ръководството на "орлите" изчака да стане ясен противникът на отбора във втория предварителен кръг на Шампионската лига и потвърди спарингите с двата съперника, който имат сходен стил на игра с Динамо (Загреб).

Лудогорец е срещал два пъти в контроли румънския гранд Динамо. В актива си шампионите имат една победа и едно равенство. Победният мач беше през октомври миналата година и завърши 2:1, а в контролна среща в Анталия двата тима завършиха 1:1. С руския отбор Лудогорец ще играе за първи път.

И двата съперника са с богат международен опит. Руснаците се представиха на ниво в Шампионската лига. Тази година отново ще играят в евротурнирите, тъй като спечелиха Купата на Русия. Динамо също сложи в клубната си витрина Купата на Румъния.

Двубоите са съответно: на 2 юли с Динамо и на 5 юли с Рубин.